Sebastian Dylnicki

Dyplomowany aktor scen muzycznych, którego pasja do teatru i muzyki trwa od 20 lat. Rozpoczął swoją pracę w Gliwickim Teatrze Muzycznym, z którym występował na największych salach w Polsce. Śpiewając w musicalach, zawędrował do berlińskiego Admiralspalast oraz Sali Kongresowej w Warszawie. Kreował postacie w takich perełkach musicalowych jak „Hair”, „Footloose”, „42 ulica” i „Zorba”.
Wszechstronność aktorska widoczna jest również w spektaklach operetkowych, gdzie kreował takie role jak Baron Karol Stefana Libenberg w operetce „Hrabina Marica”, postaci Sunny Hill oraz Bobbie Flips w operetce „Kwiat Hawaii”, czy też rola Hopkinsa w „Ptaszniku z Tyrolu”.
Do najważniejszych ról w jego karierze należą postać Ojca w megaprodukcji „Tarzan”, Wacław w musicalu „Pomsta”, Horacy w „Hamlecie”, Nygus w „Wesołej Wdówce”, Johnatan w „Miłość czyni cuda”. Szczególnie dumny jest z ról w spektaklach ewangelizacyjnych tj. „Santo Subito” oraz „Popiełuszko. Apostoł Nadziei”
W zawodzie aktora występował również w popularnych serialach, reklamach telewizyjnych oraz filmach offowych.
Od 2013 roku, Sebastian Dylnicki pełnił funkcję dyrektora artystycznego Polskiego Teatru Historii (wcześniej Teatr Prowincja), gdzie kształtował repertuar teatru. Pierwszą reżyserią była operetka Statek Casablanca dla Teatru Muzycznego IWIA. Stworzył również inscenizację teatralną „Katyń …w tył głowy” i spektakle muzyczne tj. „Santo Subito”, „Paraklet” i „Popiełuszko. Apostoł Odwagi”.

Reżyserował adaptacje teatralne tj. „Zemsta” Aleksandra Fredry oraz „Pan Tadeusz” Adama Mickiewicza w Teatrze Współczesnym w Krakowie.
W swoim dorobku ma również spektakle edukacyjne tj. „Dzieci w Fabryce Czekolady” (przygotowywany w ramach warsztatów w MOK Orzesze) i „Uczyń mnie drzewem”.
Dla najmłodszego widza stworzył bajki „Czerwony Kapturek” oraz „Pagonek i Gusia (również jako słuchowisko). Na scenach muzycznych reżyserował również widowiska muzyczne oraz koncerty tj. „Imię Wolności” i „Chrzest 966. Źródło”. W branży filmowej odpowiadał za reżyserię filmów reklamowych.

Patryk Chmura

Gitarzysta, wokalista, songwriter, pedagog i arteterapeuta. Ukończył szkołę muzyczną Red Note osiągając poziom Master Class. Jest magistrem arteterapi, którą ukończył na Akademii Ignatianum w Krakowie. Współtworzył DOG, czyli Dwuosobową Orkiestrę Gitarową wraz z Jackiem Sroką-Ritau. Występował w zespole Te Deum, po czym na dobre przylgnął do muzyki chrześcijańskiej we wspólnocie Światłodajni. W 2012 roku wydał swoją pierwszą płytę, która nosi tytuł „Tak, ale…”. Nadal kontynuje swoją solową karierę. Jego autorska muzyka znajduje się na najbardziej znanych platformach streamingowych, takich jak: YouTube, Spotify oraz Apple Music. Wychowuje przez muzykę i szeroko pojętą sztukę w GitSzkole, której jest twórcą.

+48 530 761 071

fundacja@fundacjastoserc.pl

fundacja@fundacjastoserc.pl

+48 530 761 071